Çift açılımlı tente modellerini ihtiyacına göre bir tarafını açık olarak kullanabilirsiniz. 2 adet mafsallı tente ile oluşan bu sistemimiz aynı açılma özeliklerine sahiptir. Tente ayakları yere sabitlenebilir yada tekerlekli sistem yapılarak kapatılarak bir yere kaldırılabilir.

İki tente arası açık kalan kısım üstten alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun alt kısıma geçişini durdurur. İsteğe göre motorlu olarak kasetli tente modelinden de uygulama yapılabilir. Çift açılır tente daha geniş alanları gölgeleme ve yağmurdan koruma amaçlı kullanım sağlar. Çift yöne açılım özelliği sayesinde 2 metreden 7 metre genişliğe kadar gölge sağlayabilir

Mafsallı tente, iki tentenin birleşmesi ile oluşur. El ile açılır kapanır mekanizmaya sahiptir. Dilerseniz motor takılarak otomatik açılır kapanır sistem eklemesi yapılabilir. Tek parçada 7 metre genişlik 7 metre uzunluk ebatlarında imal edilebilir. Bu metre boyu son boydur. Tekerlekli ve hareket edebilir yada yere sabitlenebilir model seçeneği bulunmaktadır.

Çift Açılır Mafsallı Tente

Çift açılır mafsallı tente, neredeyse her renkte üretilmektedir. Çift açılımlı tentenin yapısında 2 adet direk, direklerin arasında 1 metrelik makas ve direklerin hareket etmesi için en altta tabla şeklinde iskelet yapısı bulunmaktadır. Çift açılımlı tente aynı zamanda firmaların reklamlarını yapmaları için olanaklar da sağlamaktadır. İsteğe bağlı olaraktan branda kumaşı üzerine yazı, logo, görsel gibi seçenekler eklenmektedir ve bu sayede çift açılır tente üzerinde hangi firmaya ait olduğu açıkça belli edilir.

Çift Açılımlı Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Çift açılımlı mafsallı tente, daha çok kafe, restoran gibi halka açık ticari alanlarda kullanılmaktadır. Çift açılır tenteler genelde büyük alana sahip mekanlar için tercih edilmektedir. Çift taraflı mafsallı tente adını eklem anlamına gelen “mafsal” kelimesinden almıştır. Her iki yana kolaylıkla açılabilen mafsallı tente, bulunduğu alanda büyük bir bölümü kötü hava şartlarından koruyabilmektedir. Standart boyutlarda bir hesaplama yapılacak olunursa, 3 metre öne açılım, 3 metre arkada açılım ve 6 metre de uzunlamasına tente boyu hesaplandığında 36 metre kare gibi bir alanın koruması tek bir çift açılır mafsallı tente sayesinde sağlanmaktadır.

Hemen Arayın +90 541 656 38 39
× Destek Hattı