Win tente yada başka bir adı ile vin tente , İngilizce window ve tent kelimelerinin birlikte kullanılarak ortaya çıkan bir isimdir. Adında anlaşıldığı gibi pencere ve balkonlar için yeni nesil bir gölgelik sistemidir. Kullanımı son derece kolay olan Bursa win tente sistemleri imalatı ve montajını en uygun fiyat ve en kısa zamanda aynı zamanda kendi tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Win tent 0 -180° ye kadar aralıkta  açılıp kapanabilme hareketi kabiliyetine sahiptir. Mekanizma kademeli olarak bu değerler arasında istenen her aralıkta kullanılabilmektedir,  bu sayede ihtiyaca göre aydınlık ya da gölgelendirme sağlanabilir . İthal aksam ve kumaş dan imalatını yaptığımız win tente zengin renkleri ve desenleri ile yazın keyfini çıkarmak için dekoratif bir seçimdir.

win tente sistemleri ve uygulamaları yapmakta olan firmamız, her mekana ve her zevke hitap eden model, renk ve desen  çeşitleri ile Bursa’da her ilçede en iyi fiyat ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Win Tente Bursa şehrinde hemen hemen her iş yerinin ve açık havada yazın keyfini sürmek isteyenler müşterilerimiz için çok önemli bir yardımcı unsurdur.

Hemen Arayın +90 541 656 38 39
× Destek Hattı