https://www.damlatentepergole.com/wp-content/uploads/2021/08/head2.jpg

Kurumsal

Damla Tente Pergole

DAMLA TENTE, profesyonel yaklaşımla, kaliteli malzeme kullanarak ürettiği gölgelendirme sistemlerinde önemli firmalar arasında yerini almıştır. Titiz üretim yaklaşımı, uzman üretici kadro, istikrarlı konum ile Türkiye’ nin önemli tente firmaları arasında kalmayı her zaman hedefleyen DAMLA Tente, ülke ekonomisine katkı sağlayacak misyonunu sürdürme hedefiyle Kayseri’ de üretim hayatını idame ettiriyor. Hızlı satış kanalları, sağlam pazarlama anlayışı ile bayii ağı kurarak, hızla büyüme potansiyelinde olan firmamız DAMLA Tente, gölgelendirme sistemleri üretiminde ilk tercihlerden olacak.

Garantili iş kapsamıyla tedariklerde asla sorun yaşamayacağınız DAMLA Tente, kalitesiyle her zaman bir adım öne çıkarak kalıcılığını koruyacak. Ar-ge oluşumu, araştırmacı ve çözüm odaklı bakış açımızla siz değerli müşterilerimize en kalıcı, en güvenli ve en kaliteli gölgelendirme sistemi hizmetini sunmak için bir aradayız.

Kalitemiz

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. DAMLA TENTE ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

Farkımız

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette DAMLA TENTE SİSTEMLERİNİ farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Siparişleriniz İçin İletişime Geçiniz!

Hemen Arayın +90 541 656 38 39
× Destek Hattı