Körüklü Tente Nedir?

Körüklü tente yapı malzemesi açısından oldukça sert bir kumaşa sahiptir. Kumaşının sert ve dayanaklı olması uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Birçok kullanıcı alacağı ürünün uzun vadeli olmasını istemektedir. Bu nedenle körüklü tente uzun vadeli kullanıma uygun olarak tasarlanmış bir düzeneğe sahiptir. Diğer bilinen adıyla balkon tentesinin iskelet yapısı sağlam ve dayanıklı olduğu için kolay kolay arızalanma yapmamaktadır. Özellikle evlerde ve kafelerde kullanılıyor olmasından ötürü balkon tentesi çok çeşitli modellere sahiptir. Evlerin, kafelerin estetiğine uyumlu olması önemli bir husus olduğu için balkon tentesi modellerimizde çeşitlilik ön plana çıkmaktadır.

Körüklü Tentenin Genel Özellikleri 

Balkon tentesi kullanışlılığı ile ön plana çıkan bir modeldir. Körüğü sayesinde yan taraftan gelen güneşleri de engelleyen bir yapısı vardır.

Manuel bir düzene sahip olması herhangi bir sorunla karşılaşmanızı engelleyen bir özelliktir. Açılır kapanır özelliği tek bir hamleyle mümkün olduğu için kullanımı rahattır. Motorlu sistemle çalışan tenteler de mevcuttur. İki seçeneği de değerlendirme şansınız bulunmaktadır.

Fiyat olarak da daha cazip bir seçenek olması önemli bir unsurdur.

Balkon tentesi sayesinde bulunduğunuz alanları mevsimsel etkilerden korumanız mümkündür. Yağmur, kar, rüzgar gibi durumlarda korunaklı bir yapı sunar.

Dekoratif yapısıyla seçeceğiniz modellerde görsel bir şölen yaratmanız da mümkündür.

Hemen Arayın +90 541 656 38 39
× Destek Hattı